Wielka parada na 40-lecie Ursynowa

Share Button

Parada z okazji jubileuszu 40-lecia Ursynowa odbędzie się 3 czerwca (w sobotę) od godz. 12. Uczestnicy przejdą z okolic stacji metra Ursynów do stacji Imielin.

Jak zapowiadają organizatorzy, wszyscy uczestnicy dostaną kolorowe baloniki i chorągiewki. Parada ruszy ok. godz. 12 i przejdziemy do urzędu dzielnicy, gdzie uczestnicy zjedzą urodzinowy (150-kilogramowy) tort. Będzie też woda butelkowana i ze starego saturatora. Najstarsi mieszkańcy zostaną zaproszeni na przejażdżkę trzema oryginalnymi zabytkowymi autobusami. Ci, którzy mają ochotę, mogą przyjechać na deskorolkach, wrotkach, starym rowerze, motocyklu czy starym fiatem, syrenką, albo warszawą.

– Pokażmy wszyscy, jak na Ursynowie żyło się w przeszłości, jak żyjemy teraz, jak spędzamy czas wolny, po prostu – jacy jesteśmy. Pokażmy, że potrafimy razem świętować nasz jubileusz – zachęca burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Będzie można iść lub jechać, grupowo lub indywidualnie. Mile widziana stylizacja na modę z lat 70. i 80. Dodatkowo zaplanowano prezentację uczestników – organizacji, które wcześniej się zarejestrują. Aby to zrobić, należy wysłać e-maila na adres parada@ursynow.pl.

Zbiórka odbędzie się 3 czerwca (sobota) o godz. 11.30 na ul Surowieckiego, na odcinku al. KEN – Zatorskiego – w pobliżu stacji metra Ursynów.

Share Button

Polecamy również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Okradł sklep, w którym pracował

Kazimierz C. wkradł się w łaski właścicielki sklepu, a potem włamał się i zabrał alkohol oraz papierosy warte około 12...

Zamknij