Ursynowskie Mikołajki na lodzie – już w najbliższą niedzielę

Share Button

W niedzielę, 11 grudnia, w godz. 8-18 na lodowisku „Figlowisko” odbędzie się tradycyjna impreza „Ursynowskie Mikołajki na lodzie”. Chętni mogą przyjść i pojeździć na łyżwach – wstęp wolny dla wszystkich, a wypożyczenie łyżew gratis dla dzieci i młodzieży (dorośli mogą wypożyczyć parę łyżew za 6 zł).

Od godziny 12.00 prowadzone będą gry i zabawy dla łyżwiarzy w każdym wieku i dla całych rodzin. Atrakcyjne upominki czekają na nowych właścicieli! Na lodzie pojawi się także Święty Mikołaj wraz z pomocnikami oraz misiem „Ursynkiem”. Atrakcją imprezy będzie pokaz łyżwiarstwa figurowego  – o godzinie 13.00 i 17.00 na lód wyjadą młodzi zawodnicy i zawodniczki trenujący w klubie Figure Skating Academy Warsaw.

W trakcie całego dnia zostanie rozdanych 50 kilogramów smakowitych krówek wykonanych zgodnie z tradycyjną recepturą.

Ursynowskie „Mikołajki na lodzie” to wspaniała okazja do rozpoczęcia przygody z jazdą na lodzie lub podszlifowania swych umiejętności – a wszystko to za darmo!

Lodowisko „Figlowisko” znajduje się przy południowo-wschodnim wyjściu ze stacji metra Imielin – naprzeciwko ursynowskiego ratusza.

Ursynowskie Mikołajki na lodzie 2016

 

Źródło: Urząd Dzielnicy Ursynów 

Share Button

Polecamy również inne artykuły

One thought on “Ursynowskie Mikołajki na lodzie – już w najbliższą niedzielę

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Komunikacyjne mikołajki
ZTM zaprasza na Komunikacyjne Mikołajki

6 grudnia Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza wszystkich na mikołajkową przejażdżkę specjalną linią tramwajową M i autobusową ML. Zabytkowe tramwaje wyjadą...

Zamknij