Multiponiedziałki, czyli bilety za 15 zł w Multikinie

Share Button

W poniedziałki w Multikinie filmy będzie można oglądać za 15 zł, a zestaw barowy będzie kosztował 12,90 zł. Z promocji można skorzystać na Facebooku.

Aby skorzystać z takiej promocji, trzeba dołączyć do grona przyjaciół Multikina na portalu Facebook.com i na profilu Multikino Polska w prywatnej wiadomości wpisać hasło multiponiedziałki. W odpowiedzi uczestnik promocji otrzyma dwa kody, które uprawniają do zakupu biletu na seans filmowy 2D w cenie 15 złotych brutto oraz zestawu barowego Oscar w cenie 12,90 złotych brutto.

Kod może być wykorzystany przy zakupie jednego biletu wyłącznie na seans odbywający się w najbliższy poniedziałek. Kod otrzymany w poniedziałek może być wykorzystany wyłącznie w ten poniedziałek, w którym go pobrano.

Akcja Multiponiedziałki nie obowiązuje na filmy 3D, na projekcje w salach Platinum oraz projekcje specjalne lub pokazy na zaproszenia. Bilet można zakupić wyłącznie w kasie kina. Akcja nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez sieć Multikino.

Załoga Multikina przypomina, że w najbliższym czasie premierę będą miały: „Wonder Woman”, „Mumia”, „Król Artur: Legenda miecza”, „Auta 3”, „Transformers: Ostatni Rycerz” oraz „Gru, Dru i Minionki”.

Promocja będzie trwała od 5 czerwca do 18 grudnia.

Share Button

Polecamy również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielka parada na 40-lecie Ursynowa

Parada z okazji jubileuszu 40-lecia Ursynowa odbędzie się 3 czerwca (w sobotę) od godz. 12. Uczestnicy przejdą z okolic stacji...

Zamknij