Modernizacja ulic Bartóka i Jastrzębowskiego: spacery z burmistrzem

Share Button

Wraca temat budzących opór części mieszkańców projekty modernizacji ulic Bartóka i Jastrzębowskiego zgodnie ze zwycięskim projektem zgłoszonym do budżetu partycypacyjnego. Urząd Dzielnicy organizuje spacery z burmistrzem Robertem Kempą, podczas których będzie można zapoznać się z proponowanymi zmianami bezpośrednio w terenie. Urząd prosi również o przesyłanie swoich uwag projektów. 

Na stronie internetowej ursynow.pl urzędnicy zamieścili projekty stałej organizacji ruchu dla ul. Bartoka oraz ul. Jastrzębowskiego, opracowane przez biuro projektowe ARTPIO – Usługi Projektowe i Wykonawstwo Barbara Jaroń, w ramach projektu z ubiegłorocznej edycji budżetu partycypacyjnego „Bezpieczne przejścia dla pieszych i pasy rowerowe na wybranych ulicach Ursynowa”. Wykonane projekty zostały zatwierdzone przez Biuro Drogownictwa i Komunikacji Urzędu m.st. Warszawy – Inżyniera Ruchu m.st. Warszawy:

Mieszkańcy mogą przesyłać swoje uwagi do przedstawionego projektu mailowo na adres: promocja@ursynow.pl z dopiskiem w temacie „ul.Bartoka”.

Spacery z burmistrzem zostały zaplanowane w dwóch terminach:

  • 21 stycznia br. o godz. 12.00 odbędzie się spacer ul. Bartóka – zbiórka zainteresowanych osób na skrzyżowaniu al. KEN i ul. Bartoka
  • 4 lutego br. o godz. 12.00 odbędzie się spacer ul. Jastrzębowskiego – zainteresowanych osób na skrzyżowaniu al. KEN i ul. Jastrzębowskiego.

 

Źródło: Urząd Dzielnicy Ursynów

Share Button

Polecamy również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
WOŚP
W niedzielę gra WOŚP. Również na Ursynowie

W niedzielę, 15 stycznia, odbywa się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Ursynowie sztaby WOŚP powstały przy kilku placówkach...

Zamknij